Spedytor Międzynarodowy

3 000,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Radonice
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 000,00 - 3 400,00 zł
  • Dodano 2019.01.22

Opis stanowiska

spedytor Pruszków, dyspozytor Pruszków, logistyk Pruszków

Planowanie i zarządzanie flotą pojazdów
Kontrola jakości i terminowości transportów
Nadzorowanie pracy kierowców
Poszukiwanie nowych Przewoźników i współpraca z obecnymi

Wymagania

Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane wyższe kierunkowe: transport, logistyka)
Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego
Aktywne pozyskiwanie nowych Podwykonawców
Zapewnienie odpowiednich środków transportu do obsługi kontraktów przewozowych
Systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
Umiejętność obsługi giełd transportowych
Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
Zaangażowanie, proaktywna postawa, samodzielność i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełen etat
Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o rosnącej pozycji na rynku
Kartę Multisport współfinansowana przez firmę
Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę
Możliwość ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny
Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Ważne do: 2020.01.22, wyświetleń: 141

nr ogłoszenia: 847